PDKS

Çalışanların işe giriş ve çıkış saatlerini takip ederek kayıt altında tutabilmek amacı ile en son teknolojiler kullanılarak tasarlanan personel devam kontrol sistemi ürünleri, tüm ihtiyaca uygun farklı sistemsel özellikte seçenekleri ile birlikte satışa sunulmaktadır. Kayıt altına aldığı bilgiler ile personelin puantaj, fazla mesai, izin, devamsızlık gibi durumlarını raporlayan personel devam kontrol sistemi, her ay personel maaşların zahmetsiz bir şekilde hesaplanabilmesine olanak tanımaktadır.


Personel Devam Kontrol Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?
Özellikle çalışan sayısının yüksek olduğu işletmelerde tercih edilen kartlı geçiş sistemleri, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm personellere dağıtılan kartın okutulması sonucunda geçiş izni veren kartlı geçiş sistemleri, kullanılacak alana göre farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. Personellerin giriş ve çıkış saatlerinin kontrol edildiği bu sistem, yemekhane takip sisteminde ya da ziyaretçilerin takibinde de kullanılmaktadır.
Yüksek bir hassasiyete sahip olan ve günümüzde en sık tercih edilen pdks sistemleri arasında yer alan parmak izi tanıma sistemi, en son ve en ileri teknolojiler ile tasarlanmıştır. Bağımsız olarak online çalışabilme özelliğine sahip olan ve mevcut sistemlere kolaylıkla entegre edilebilen parmak izi tanıma sistemleri, basit ve anlaşılır bir kullanıma sahiptir. Her insanın farklı bir parmak izine sahip olması nedeni ile en güvenilir personel takip yöntemleri arasında yer alan parmak izi tanıma sistemi, sorunsuz olarak uzun yıllar kullanım olanağı sunar.
Diğer personel devam kontrol sistemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde yüz okuma ve tanıma özelliğine sahip olan yüz tanıma sistemleri, yüzü 3 boyutlu olarak tanımaktadır. Yetkisiz geçişlerin engellenmesini sağlayan ve herhangi bir temas olmaması nedeni ile uzun süre bakım gerektirmeden kullanımı mümkün olan yüz tanıma sistemleri, ileri düzeyde güvenlik sağlayarak kimlik tespiti gerçekleştirmektedir.


Personel Devam Kontrol Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?
Her türlü işletmede kullanımı mümkün olan ve personel takibinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanıyan personel devam kontrol sistemleri, zamanın daha iyi bir şekilde yönetilmesini sağlamakta ve personellerin daha verimli bir çalışma ortamına sahip olmalarına imkan tanımaktadır. Hızlı ve pratik olması nedeni ile işletmelere en pratik çözümü sunan personel devam kontrol sistemleri, gelen tüm verilerin kayıt altına alınmasını ve ihtiyaç halinde kolaylıkla rapor elde edilmesini sağlamaktadır. Güvenli bir veri tabanına sahip olan ve personel takibi için fazladan bir eleman çalıştırma gereğini ortadan kaldıran personel devam kontrol sistemleri, sahip olduğu kolay arayüzü ile de kullanıcılarını memnun etmektedir.

Language »
Görüşmeyi Başlat
Dokare Teknoloji
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim ?