G.SHDSL İnternet Hizmeti

Nedir?

  • G.SHDSL bakır hatlar üzerinden DSL tabanlı simetrik iletim sağlayan teknolojidir. Yükleme (upload) ve indirme (download) hızları birbirine eşittir. Simetrik bant genişliği ve güvenli internet erişim imkanı sağlayan G.SHDSL internette 2 Mbps’e kadar bant genişliği seçenekleri mevcuttur.​
  • G.SHDSL Internet Veri Akış Erişimi (VAE) ile sağlanmaktadır böylelikle Turkcell Superonline kalitesinde internete bağlanılabilir.

Kimler için ideal?

​G.SHDSL İnternet hizmeti, simetrik internet ihtiyaçlarını yüksek kalite ve uygun fiyatlarla çözmek isteyen orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Nasıl Çalışır?

Veri Akış Erişimi Nedir?
Veri, yerleşik operatörün XDSL trafiği toplama noktalarından Turkcell Superonline’a teslim edilerek, bu noktadan sonra servis kalitesini Turkcell Superonline’nın kontrol edebilmesi sağlanmaktadır. Türkiye genelinde çeşitli noktalarda yerleşik operatör ile ara bağlantı gerçekleştiren Turkcell Superonline, Türkiye’nin en ücra noktasına dahi G.SHDSL internet erişimi sağlamaktadır.
Böylece, omurga bacağında Turkcell Superonline’nın yeni nesil, az paylaşımlı ve geniş bant omurgası ile farklılaşma gerçekleşir. Sorun hallerinde Turkcell Superonline’nın kontrolü artar ve sunduğu destek imkanlarından faydalanma imkanı doğar.
Yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla Turkcell Superonline G.SHDSL İnternet, küçük ve orta ölçekli işletmeler için internet hizmetinde fark yaratıyor.

Avantajları

  • 2 Mbps’e kadar olan simetrik internet ihtiyaçları için oldukça uygundur.
  • Yerleşik operatörün yanı sıra, hizmet Turkcell Superonline kontrolündedir.
  • Simetrik erişim ile yükleme ve indirme hızlarında eşitlik sağlamaktadır.
  • Tüm kurulum ve işletim tarafımızca gerçekleştirilir.